Składa się z trzech osób. Do kompetencji komisji rewizyjnej należy kontrola działalności zarządu oddziału.

Przewodniczący komisji rewizyjnej oddziału Wrocław

Urodzony 11.01.1992. Wrocławianin z krwi i kości. Członek Stowarzyszenia KoLiber od lipca 2013 roku. Od lipca 2014 roku sekretarz oddziału, a od lutego 2015 roku także jego wiceprezes. Od lipca 2015 roku pełnił funkcję prezesa oddziału do czerwca 2016 roku kiedy to objął funkcję przewodniczącego komisji rewizyjnej oddziału.

Magister fizjoterapii na Uniwersytecie Medycznym im. Piastów Śląskich we Wrocławiu, a także polsko-francuskich studiów z zarządzania instytucjami opieki zdrowotnej i społecznej na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu we współpracy z Trzynastym Uniwersytetem w Paryżu. Absolwent Szkoły Muzycznej I stopnia im. Grażyny Bacewicz we Wrocławiu.

Wolnościowiec i patriota. Ideami konserwatywno-liberalnym zainteresował się na początku studiów i od tamtego czasu wciąż rozwija swoją wiedzę z dziedzin ekonomii, historii i polityki. Interesuje się muzyką i fizjoterapią. W wolnym czasie zapalony biegacz i cyklista.

Więcej

Członek komisji rewizyjnej oddziału Wrocław

Urodzony 2 sierpnia 1991 roku w Żarach. Student ekonomii na wydziale Prawa, Administracji, Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławski. Były prezes Naukowego Koła Ekonomistów oraz współzałożyciel Studenckiego Koła Naukowego Rising Business Leaders. Aktywny uczestnik konferencji o zasięgu międzynarodowym, ogólnopolskim i regionalnym oraz autor publikacji naukowych. W Kolibrze od 2015 roku, a od czerwca sekretarz oddziału Wrocław. Światopoglądowo Ordoliberał z domieszką paleolibertarianizmu. Zafascynowany historią myśli ekonomicznej, polityką gospodarczą i psychologią. Prowadzący zajęcia w ramach projektu „Lekcje ekonomii dla młodzieży” [LEM] oraz szkoleń i wykładów dla studentów oraz licealistów z tematyki samodoskonalenia, skutecznej autoprezentacji i wystąpień publicznych. Współorganizator projektów badawczych, konferencji, debat i innego rodzaju eventów. Odbył staż w Parlamencie Europejskim, który umocnił go w eurosceptycyźmie.

Więcej